ITB põhitegevuseks on ehitusteenuste osutamine Eestis ja Soomes. Pakume peatöövõttu ning teeme ehitustöid ka allhanke korras. Meie meeskonna abiga on Soomes valminud mitmed ehitusobjektid.


Teenused

Meie meeskond on professionaalne ja kohusetundlik. Oma töös kasutame kõrgekvaliteedilisi keskkonnasõbralikke ehitusmaterjale ning kõikidele tehtud töödele anname garantii. Allpool on lühike kokkuvõte meie poolt pakutavatest teenustest.

Vundament ja põrandad:

Betoon vööde ja väiksemate põrandate valamine, vahelagede paigaldus ja betoneerimine. Vundamentide soojustamine ja hüdroisolatsioonide paigaldamine, armeerimine, saalungite ehitus ja raketiste paigaldus. Puit põrandad ja tiigi puidust laevatekkide paigaldus. Tiigi puidust põrandad vannitubadesse. Plaaditud , looduskivi põrandad ja terrassid.


Seinad ja konstruktsioon:

Karkasside ja talade paigaldus, maja soojustamine, müüriladumine ja kivide paigaldus, erinevate plaatide paigaldus, kerg- ja kandvate seinte ehitus, palkmajade püstitus.


Katused:

Sindel ja bituumen katuste paigaldus ja parandus tööd, plekk-ja kivikatuste paigaldus, satikate ja vintskappide ehitus, tuuletõkete ja kattematerjalide paigaldus, maja tuulekastide ehitus ja renoveerimine, vihmavee süsteemide paigaldus.


Siseviimistlus:

Maalritööd , tapeetimine, eriliistud, plaatimistööd, klaasplokkide paikaldus.


Plaatimistööd:

Erinevate plaatide paigaldus, treppide plaatimine, vuukimine, looduskivide- ja kiviimitatsioonide paigaldus, vannitoad ja saunad.


Paigaldus ja monteerimistööd:

Mööbel ,furnituurid, klaasid, uksed ja aknad, keskus imurite paigaldus, basseinid ja tasapinnad.